Latgales dati

1991. gada 11. septembris

Zemessardzes 56.kājnieku bataljons dibināts 1991.gada 11.septembrī. Bataljona atbildības teritorija ir Jēkabpils pilsēta un novads.
Atbildības teritorija: Jēkabpils pilsēta un novads, Aknīstes novads, Viesītes novads, Salas novads, Krustpils novads, Varakļānu novads

Komandieri:
11.09.1991. - 04.11.1992. vecākais zemessargs Juris Niedrītis
04.11.1992. - 15.11.1994. majors Ziedonis Neifelds
15.11.1994. - 11.10.1996. virsniekvietnieks Džeralds Kalniņš
11.10.1996. - 01.07.2004. kapteinis Agris Žilde
01.07.2004. - 28.08.2009. majors Aivars Vucāns
No 28.08.2009. pulkvežleitnants Vents Kodors

Atsauces