Latgales dati

1928. gada 6. oktobris

Vēlēšanas notiek 6. - 7. oktobrī.
Latvijas Republikas Saeimas 1928. g. vēlēšanu kandidātu saraksti.

Nr. 1. Latgolas demokrātiskos zemniku apvīnības kandidātu saraksts
1. Vladislavs Rubuļs
2. Antons Dzenis
3. Francis Zeps ievēlēts
4. Vinca Barkans
5. Jezups Soikans
6. Aloizijs Budže
7. Valerija Seile
8. Jānis Volonts
9. Francis Jeromāns
10. Izidors Bukšs
11. Aloizs Bojars
12. Andrejs Švirksts
13. Janis Savickis
14. Donats Trūps
15. Broņislavs Spūlis
16. Meikuls Apels
17. Boļeslavs Rudans
18. Francis-Eduards Mazurs
19. Boleslavs Koklačs
20. Odums Prīdeslaipa
21. Augusts Vaičuls
22. Pēteris Slūka
23. Staņislavs Plaučs
24. Jānis Slyšāns
25. Tadeušs Poikans

Nr. 2. Latgales krievu sīkzemnieku un bezzemnieku partijas kandidātu saraksts
26. Mitrofans Kuzņecovs
27. Uars Čulkovs
28. Lifantijs Tarasovs
29. Dmitrijs Anisimovs
30. Jānis Kuzņecovs
31. Fadeijs Koļesnikovs
32. Stepans Kovšeļs
33. Gavrila Dmitnjevs
34. Olimpijs Ribakovs
35 Aleksandrs Carevs
36. Trifans Jeršovs
37. Dimitrijs Astratovs
38. Semjons Ivanovs
39. Georgijs Belokurovs
40. Prokofijs Kovaļevs
41. Jāns Jeršovs
42. Mihails Baikovs
43. Egors Loginovs
44. Jānis Kasparenko
4o. Mihails Cvetkovs
46. Jermolajs Vasiljevs
47. Jānis Volkovs

Nr. 3. Latvijas sociāldemokrātiskās strādnieku partijas kandidātu saraksts
51. Jānis Rainis-Pliekšans
52. Andrejs Petrevics
53. Izidors Muižnieks
54. Kārlis Būmeisteris
55. Jānis Rudzis
56. Ansis Buševics
57. Pēteris Zeibolts
58. Alfrēds Skroderis
59. Jānis Kazakevičs
60. Jēkabs Staško
61. Jānis Stepanovičs
62. Feodors Frolovs
63. Vladimirs Piguļevskis
64. Sīmanis Putāns
65. Antons Nagils
66. Vilhelms Ganšovs
67. Jānis Gžibovskis
68. Jānis Prakofjevs
69. Berta Šiliņš
70. Boļeslavs Višņevskis
71. Pēters Alsters
72. Nikolajs Kalniņš
73. Eduards Jirgens
74. Roberts Dukurs
75. Romnalds Barkans

Nr. 4. Progresīvos tautas apvīnības kandidātu saraksts
76. Jezups Trasuns
77. Juris Pabērzs
78. Pīters Kotans
79. Jezups Rubulis
80. Staņislavs Jaudzems
81. Jezups Massaļs
82. Vladislavs Sylanžs
83. Sebastjans Pabērzs
84. Francis Kemps
85. Izidors Strods
86. Jezups Bekers
87. Pīters Baško
88. Vincents Latkovskis
89. Tadeušs Ruško
90. Benedikts Tučs
91. Ludvigs Skrinda
92. Antons Salenīks
93. Domenīks Budrevičs
94. Antons Veikšāns
95. Ignats Buļs-Žukovskis
95. Tomass Selickis
97. Pēteris Vītoliņš
98. Nikolajs Kudriavcevs
99. Pīters Daukste
100. Pavils Laizans

Nr. 5. Latgales bezpartejiskās zemnieku un strādnieku savienības kandidātu saraksts
101. Jāzeps Polis
102. Staņislavs Kublikijs
103. Ignats Jurovs
104. Povuls Lvumans
105. Mihails Kuzņecovs
106. Juljans Margevičs
107. Jāzeps Andručs

Nr. 6. Latvijas tautiski-sociālistiskās partijas „Ceirei-Cion" (Hitactidut) kandidātu saraksts
126. Maksis Matasia Lazersons
127. Jerahmiels Viniks (Vinniks)
128. Sloms-Hiršs Garfinkelis
129. Jeruhims-Zalmans Gordins
130. Mendels Bobe

Nr. 7. Latvijas jaunsaimnieku un sīkgruntnieku partijas kandidātu saraksts
151. Gotfrids Milbergs
152. Pēteris Lakstigala
153. Kārlis Liniņš
154. Indriķis Bērziņš
155. Ādolfs Bļodnieks
156. Ernasts Zariņš
157. Aleksandrs Fitingofs
158. Augusts Reinvalds
159. Augusts Melkulis
160. Kārlis Upītis
161. Kārlis Razgorins
162. Jānis Kalniņš
163. Pauls Ošups
164. Pēters Breikšs
165. Kristaps Upelnieks
166. Augusts Laiviņš
167. Kārlis Rēpsis
168. Jānis Kaupers
169. Voldemārs Dauka
170. Augusts Maurs
171. Teodors Kaulakans
172. Jānis Freimanis
173. Fricis Liepa
174. Edmunds Ziemelis
175. Arkādijs Eglītis

Nr. 8. Latviešu zemnieku savienības kandidātu saraksts
176. Kārlis Ulmanis
177. Ādolfs Klīve
178. Jānis Balodis
179. Gustavs Ozoliņš
180. Ernests Jēkabsons
181. Kārlis Širaks
182. Alfrēds Brečs
183. Kārlis Liberts
184. Aleksandrs Sukurs
185. Arnolds Jēkabsons
186. Voldemārs Krūmiņš
187. Kārlis-Eduards-Osvalds Laimiņš
188. Alfrēds Gailītis
189. Arturs Burtnieks
190. Hugo Celmiņš
191. Hugo Ērglis
192. Arturs Alberings
193. Aleksandrs Viļumsons
194. Alfrēds Ernis
195. Jānis Balodis
196. Augusts Briedis
197. Ādolfs Ozols
198. Andrejs Bērziņš
199. Augusts Znots
200. Augusts Kalniņš

Nr. 9. Kristīgo zemnieku un katoļu kandidātu saraksts
201. Jāzeps Rancans
202. Staņislavs Ivbuls
203. Alfons Pastors
204. Ontons Rancans
205. Lūkass Ozoliņš
206. Agnese Gari-Jone
207. Jezups Dyura
208. Eduards Kroičs
209. Juris Kuncāns
210. Jezups Broks
211. Antons Zundo
212. Eduards Rudzišs
213. Antons Jukšinskis
214. Edvards Vaivodišs
215. Miķelis Kalve-Andrs
216. Jāzeps Zukuls
217. Antons Skrinda
218. Viktors Ikauniks
219. Staņislavs Ņukša
220. Viktors Sosnovskis
221. Augusts Murans
222. Andrejs Vaivods
223. Donots Vjaksja
224. Jāzeps Stivriņš
225. Bonifacijs Briška

Nr. 10. Demokrātiskā centra un bezpartejisko sabiedrisko darbinieku kandidātu saraksts
226. Peters Juraševskis
227. Jānis Breikšs
228. Aleksandrs Evans
229. Eduards Kalniņš
230. Fridrichs Ozoliņš
231. Fridrichs Anže
232. Jānis Pūriņš
233. Jānis Skudre
234. Otto Svenne
235. Vilhelms Mucenieks
236. Jānis Alksnis
237. Voldemārs Šneiderbušs
238. Viļums Bekmanis
239. Juris Auziņš
240. Kārlis Dauge
241. Andrejs Kalējs
242. Jānis Šiliņš
243. Leonīds-Edmunds Privka
244. Arnolds Priedīts
245. Juris (Georgs) Bērziņš
246. Jānis Pļāvējs
247. Francis Ķempelis
248. Roberts Skrūve.
249. Stepans Beļakovs
250. Kārlis Karūsa

Nr. 11. Latgales latviešu apvienības un zemes arāju kandidātu saraksts
251. Jānis Ezeriņš
252. Ernests Puķīts
253. Mārtiņš Abuls
254. Longins Ausējs
255. Jānis Ielaidnis
256. Augusts Lūkins
257. Kārlis Irbe
258. Ernests Linde
259. Arturs Aparnieks
260. Eduards Millers
261. Jānis Dāvis
262. Pēteris Daukšs
263. Jānis Bokums
264. Valdemārs Malcenieks
265. Kārlis Lācis
266. Kārlis Bērziņš
267. Jānis Smalkais
268. Visvaldis Oglevics-Deičmans
269. Dāvis Auka
270. Kārlis Šmidts
271. Otto Krims
272. Juris Dragūns
273. Mārtiņš Vidējais
274. Kārlis Dokters
275. Arkādijs Rumpēteris

Nr. 12. Latvijas poļu savienības poļu-katoļu kandidātu saraksts
276. Jaroslavs Viļpiševskis
277. Jānis Veržbickis
278. Jānis Borkovskis
279. Eduards Vilčinskis
280. Pēters Svilāns
284. Josifs Tomaševičs
282. Staņislavs Lasevičs
283. Boleslavs Baužiks
284. Pāvils Stefanovičs
285. Vladislavs Lapinskis
286. Ludmila Jakubovičs
287. Eduards Grodzs

Nr. 13. Vislatvijas tautas sapulces Saeimas kandidātu saraksts
301. Ernasts Pelēkais
302. Benedikts Stabausis-Stabovičs
303. Eduards Akmentiņš
304. Jānis Jakovičs
305. Kazimirs Sarkanis
306. Kārlis Kvelbergs
307. Alfrēds Putnis
308. Ontons Ločmels
309. Jānis Polmans
310. Jānis-Teodors Brivulis
311. Roberts Asars
312. Voldemārs Rucelis

Nr. 14. Latvijas pagastu un apriņķu pašvaldību krievu darbinieku savienības kandidātu saraksts
326. Leontijs Špoļanskis
327. Jānis Korniļjevs
328. Aleksandris Kupalovs
329. Grigorijs Matjušenko
330. Dorofejs Vlasovs
331. Vasilijs Matvejevs
332. Maksims_Vorožuns
333. Vasilijs Čugunovs
334. Pēteris Skovoroda
335. Kirils Vasiļjevs
336. Nikolajs Blodziņšs
337. Aleksandrs Jegorovs
338. Jevgeņijs Misailovs
339. Pauls Kozlovskis
340. Savatijs Chludoks
341. Jevgeņijs Kleša
342. Andrijans Volkovs
343. Jānis Grigorjevs
344. Pēteris Ivanovs
345. Dimitrijs Strojevs
346. Stepans Vatamaņuks
347. Jānis Biručinskis
348. Feodors Lebedinskijs
349. Mihails Medvedevs
350. Jānis Labanovs

Nr. 15. Tautas darba partijas kandidātu saraksts
351. Pēteris Koreckis
352. Boriss Merkulovs
353. Stepans Archangeļskis
354. Aleksandrs Vasiļjevs
355. Jefrems Maslobojevs

Nr. 16. Radikālo demokrātu, progresīvo zemkopju un sīkražotāju kandidātu saraksts
376. Ādams Krieviņš
377. Eduards Sēja
378. Konstantīns Ragozins
379. Jānis Feodorovs
380. Vilis Greiers
381. Aleksandris Šeršņevs
382. Fricis Roze
383. Vasilijs Serkovs
384. Gustavs Vanags
385. Jānis Ščeglovs
386. Vilhelms-Oskars Lenerts-Rubens
387. Stefans Pudovs
388. Pauls Iesaliņš
389. Ernsts-Arveds Kalniņš
390. Jons Romanovskis
391. Emils Strože
392. Aleksandris Čačis
393. Jānis Drabauskis
394. Miķelis Malahovs
395. Krišus Vaļiuks
396. Vasilijs Žukovs
397. Viktors Vorobjevs
398. Ignats Kozlovskis
399. Eduards Plans-Dubrovskis
400. Reinholds Liepiņš
Nr. 17. ,,Agudas Isroel" kandidātu saraksts
401. Morduhs Dubins
402. Rubenis (Ruvin) Vitenbergs
403. Simons Vitenbergs
404. Hirš Levs Samunovs

Nr. 18. Latgolas Sociāldemokrātiskos zemnīku un strodnīku partijas kandidātu saroksts
426. Jānis Opyncāns
427. Ontons Kuļšs
428. Florians Ankipans
429. Jānis Kaminskis
430. Jānis Cirsis
431. Aleksandrs Strupišs
432. Florijans Rudovičs
433. Apolinars Zujāns
434. Jānis Rušķis (Ruško)
435. Aleksandrs Armanis
436. Aloizs Skruļs
437. Jezups Papans
438. Vladislavs Kipurs
439. Kazimirs Razgalis
440. Ontons Kiļups
441. Ontons Romkāns
442. Karps Sokolovs
443. Vladislavs Tumans
444. Pīters Vylcans
445. Elijas Igaunis-Kaupužs
446. Antons Ščerbakovskis
447. Aloizs Strods
448. Pēteris Tučs
449. Jānis Mosāns
450. Silvestrs Barkancevs

Nr. 19. Latvijas neatkarīgo sociālistu partijas kandidātu saraksts
451. Andrejs Kurcijs-Kuršinskis
452. Leonids Jeršovs
453. Oto Grinbergs
454. Aleksandrs Raiko
455. Andrejs Jablonskis
456. Jēkabs Cvetkovs
457. Jezups Jakus
458. Kārlis Dzelzitis
459. Vladimirs Tihomirovs
460. Kazimirs Lazdovskis
461. Pāvils Sokolovskis
462. Oskars Kazimirs
463. Ija Zēlikmanis
464. Teodors Vilks
465. Eduards Jaunzemis
466. Fricis Broša
467. Helēne Švarcs, dz. Hidekelis
468. Vikentijs Druts
469. Sīmanis Samuilovs
470. Kārlis Rozenštoks
471. Jānis Spilva
472. Voldemārs Rubenis
473. Fricis Galenieks
474. Andrejs Upitis

Nr. 20. Apvienotais vecticībnieku kandidātu saraksts
476. Meletijs Kallistratovs
477. Jevstihijs Litkins
478. Ilarions Kolosovs
479. Timotejs Pavlovskis
480. Jānis Artemjevs
481. Grigorijs Jelisejevs
482. Mirons Volkolakovs
483. Zaharijs Ivanovs
484. Savelijs Dorofejevs
485. Diomids Mihailovskis
486. Timofejs Teperevs
487. Markels Smirnovs
488. Maksims Podskočijs
489. Vlas Vasiļjevs
490. Toms Aleksejevs
491. Pēteris Novikovs
492. Logins Višņakovs
493. Kondratijs Osipovs
494. Jānis Oleinikovs
495. Karps Cvetkovs
496. Lūka Brituščenko
497. Anatolijs Šutovs
498. Andrejs Lotko
499. Nikolajs Strogonovs
500. Jevtihijs Kitovs

Nr. 21. Krievu zemnieku apvienības kandidātu saraksts
501. Elpidifors Tihonickijs
502. Sergejs Trofimovs
503. Vladimirs Zavjalovs
504. Georgs Arbuzovs
505. Boriss Jevlanovs
506. Fedors Pavlovs
507. Mihails Pošivalovs
508. Nikolajs Solovjevs
509. Voldemārs Komendantovs
510. Savva Kulakovs
511. Feodors Boļšakovs
512. Teodors Petrovs
513. Kozma Perevoznikovs
514,. Aleksandris Korķunovs
515. Miķelis Sinickis
516. Ilija Aleksejevs
517. Aleksandrs Vasiļjevs
518. Teodors Buka
519. Aleksejs Jegorovs
520. Sergejs Dmitrijevs
521. Dimitrijs Safronovs
522. Vasilijs Supovs
523. Jānis Gavrilovs
524. Mihails Ananjevs
525. Andrejs Kuzņecovs

Nr. 22. Žīdu saimnieciskā bloka (Žīdu saimnieciskā demokrātiskā apvienība un Latgales tirgotāju un rūpnieku savienība) kandidātu saraksts
526. Benjamiņš Zivs (Siew)
527. Aleksandrs Kopelovskis
528. Ābrams Griliches

Nr. 23. Pareizticīgo un vecticībnieku vēlētāju un apvienoto krievu organizāciju kandidātu saraksts
551. Jānis Pomrners
552. Teodors Pavlovs
553. Georgijs Sadovskis
554. Vladimirs Trofimovs
555. Poļichroņijs Prozorovs
556. Pēteris Jakobi
557. Jevgeņijs Svincovs
558. Vladimirs Galkins
559. Feofans Borisovičs
560. Aleksandrs Vickops
561. Aleksandrs Beņiksons
562. Pavils Feodorovs
563. Aleksejs Vošcinins
564. Andrejs Mazurs
565. Gerasims Ļeonovs-Sidorovs .
566. Boris Zubarevs
567. Grigorijs Ponomarevs
568. Konstantīns Kulejevs
569. Kirill Zaics
570. Jonis Feodorovs
571. Nikolajs Hļebņikovs

Nr. 24. Latvijas ebreju sociāldemokrātiskās strādnieku organizācijas „Bunds" kandidātu saraksts
576. Noijs Maizels
577. Ichoks Levins
578. Izraels Brauns