Latgales dati
Dzimis.
Policijas darbinieks (pulkvežleitnants, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes priekšnieks /28.09.2010-/)
Līdz tam bijis;
Latgales reģiona pārvaldes priekšnieka vietnieks, Kārtības policijas biroja priekšnieks /01.09.2009-2010/,
Krāslavas rajona policijas pārvaldes priekšnieka vietnieks, Kārtības policijas priekšnieks /01.11.2000-01.09.2010/,
Preiļu rajona policijas nodaļas Kriminālpolicijas ekonomisko noziegumu atklāšanas grupas inspektors /09.07.1998-01.11.2000/,
Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas policijas pārvaldes Kriminālpolicijas smagu noziegumu grupas inspektors /15.03.1998-09.07.1998/,
Darbu Valsts policijā uzsācis 1993.gadā 1.augustā kā Iekšlietu ministrijas Latvijas Policijas akadēmijas students.
Atsauces